نرم افزار اتوماسيون رایگان

نرم افزار اتوماسيون رایگان

محیط کاربری اتوماسیون اداری یکی از نقاط تعیین کننده و بسیار مهم در انتخابسیستم اتوماسیون اداریاست.رسالت اجرای اتوماسیون اداری در سازمانها کاهش حجم و پیچیدگی کارهاست که این موضوع رابطه بسیار مستقیمی با رابط کاربری اتوماسیون اداری دارد.یکی از مزیت های بسیار مهم نرم افزار اتوماسیون اداری دایا، محیط کاربری جذاب و ساده آن میباشد که کار کردن با آن بسیار راحت و در طولانی مدت موجب خستگی و زدگی کاربر نیز نمی گردد. زبان طراحی اتوماسیون اداری دایا به گونه ایست که با کمترین اتلاف زمان میتواند به نیاز های کاربر پاسخ دهد.


یکی از نکات مهم در انتخاب یک نرم افزار اتوماسیون اداری ، تعداد و اعتبار مشتریان آن می باشد . هرچه تعداد و اعتبار مشتریان یک محصول بیشتر باشد نشان از کارکرد بی نقص و دقیق آن سامانه نرم افزاری است.با افتخار لیست بلند بالای مشتریان نرم افزار اتوماسیون اداری خود گواهی است بر ارزشمند بودن این محصول.

 


محیط کاربری اتوماسیون اداری یکی از نقاط تعیین کننده و بسیار مهم در انتخابسیستم اتوماسیون اداری است.رسالت اجرای اتوماسیون اداری در سازمانها کاهش حجم و پیچیدگی کارهاست که این موضوع رابطه بسیار مستقیمی با رابط کاربری اتوماسیون اداری دارد.یکی از مزیت های بسیار مهم نرم افزار اتوماسیون اداری دایا، محیط کاربری جذاب و ساده آن میباشد که کار کردن با آن بسیار راحت و در طولانی مدت موجب خستگی و زدگی کاربر نیز نمی گردد. زبان طراحی اتوماسیون اداری دایا به گونه ایست که با کمترین اتلاف زمان میتواند به نیاز های کاربر پاسخ دهد.

 

یکی از نکات مهم در انتخاب یک نرم افزار اتوماسیون اداری ، تعداد و اعتبار مشتریان آن می باشد . هرچه تعداد و اعتبار مشتریان یک محصول بیشتر باشد نشان از کارکرد بی نقص و دقیق آن سامانه نرم افزاری است.با افتخار لیست بلند بالای مشتریان نرم افزار اتوماسیون اداری خود گواهی است بر ارزشمند بودن این محصول.

 

یکی از مزایای بسیار مهم در اتوماسیون اداری دایا قابلیت ایجاد کارپوشه اختصاصی برای کاربران است.با اتوماسیون اداری دایا هر کاربر میتواند کارتابل مخصوص به خود داشته باشد و پیام ها و مکاتبات خود را از طریق کارپوشه اختصاصی خود دریافت نماید.

این موضوع مصرف کاغذ در سازمان را به طور بسیار چشمگیری کاهش میدهد و علیرغم کمک به حفظ محیط زیست میتواند بصورت کاملا مشهود در هزینه های اداری صرفه جویی کند.همچنین کارکنان برروی کارپوشه خود به سادگی میتوانند وظایف و کارهای روزانه خود را پیگیری ، انجام و از شرح اقدامات مسئول مربوطه را مطلع سازد.

همین نکات مهم و اساسی موجب رشد چشمگیر مشتریان اتوماسون اداری دایا شده و بصورت روزافزون بر تعداد مشتریان این محصول افزوده میگردد

اتوماسیون اداری دایا با قابلیت ثبت نامه های صادره در محیط واژه پرداز ورد یکی از بهترین و انعطاف پذیر ترین اتوماسیون های کشور است که به کاربر خود اجازه تولید و طراحی فرم های اداری را به دلخواه و در محیط بی نقص آفیس ورد می دهد. با اتوماسیون اداری دایا ثبت نامه های صادره لذت بخش ، بی نقص . مطابق استاندارد های کشور و بین المللی است.

همچنین دایا قابلیت ثبت نامه های وارده را نیز دارد و کاربر(دبیرخانه) می تواند نامه هایی که از سایر سازمانها آمده اند ثبت و تصویر آنرا نیز در سیستم اسکن نماید.

گذشته از همه این ها در هر دونوع نامه صادره و وارده کاربر بدون هیچ محدودیتی میتواند فایل با هر فرمتی را به نامه ها ضمیمه نموده و به کمک موتور گردش کار در سامانه اتوماسیون دایا نامه ها در سراسر شرکت به کاربران ارجاع و رونوشت دهد.

 

یکی از نقات قوت نرم افزار اتوماسیون اداری دایا پایگاه داده مایکروسافت اس کیو ال سرور می باشد که بسیار قدرتمند و بدون محدودیت حجم و تعداد رکورد است و این قابلیت اجازه میدهد شرکت یا سازمان شما سال های سال بدون هیچ مشکل و افت سرعتی از اتوماسیون اداری دایا بهره گیرد

 

 

نرم افزار اتوماسیون اداری در یک سازمان همانند یک موجود زنده عمل می نماید و شاهرگ حیاتی یک سازمان است، لذا سلامت و هوشمندی و دقت این موجود در سازمان بسیار حائز اهمیت است. یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب نرم افزار ها و علی الخصوص نرم افزار اتوماسیون اداری مسئله بروز رسانی و آپدیت می باشد.تعداد زیادی از اتوماسیون های اداری موجود در بازار در طول سال نهایتا یک یا دو آپدیت دریافت می کنند و این آپدیتها نیز برای مشتری هزینه های نسبتا زیادی را تحمیل می نماید.حال نکته بسایر مهم در اتوماسیون اداری دایا این است که همواره در حال رشد و پویایی بوده و در سال چندین بار نسخه آپدیت ارائه می گردد. و هرگونه آپدیت جدید بصورت کاملا رایگان عرضه شده و کاربران بدون هیچگونه پرداخت وجه میتوانند از آخرین نسخه اتوماسیون اداری دایا بهره ببرند
برچسب‌ها: نرم افزارهاي اتوماسيون اداري رايگان.نرم افزارهاي اتوماسيون اداري.اتوماسيون اداري رايگان.اتوماسيون اداري,
بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 5
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 11
بازدید ماه گذشته : 13
بازدید سال گذشته : 14
کل بازدید : 74